פתרונות תאורה

אולמות ספורט
פתרונות חברת "עילית" לאולמות הספורט ומגרשי הספורט מבוססים בעיקר על תאורת אינדוקציה. הפתרון מאפשר חיסכון משמעותי של למעלה מ-40% וכמו כן אפס תחזוקה במשך 5 שנים לפחות. הצורך בתאורה לא מסנוורת, תאורה מפוזרת הומוגנית ונעימה הובילה אותנו להמלצה על תאורת האינדוקציה.

תאורת רחוב
חברת "עילית" מובילה בישראל בפרויקטים לתאורת רחוב. חברת "עילית" החליפה את תאורת הרחוב בעיר עכו. "עילית" מונתה כספקית של חברת "אלקטרה" לפרויקט התאורה בעכו. התאורה הותקנה בהצלחה מרובה וקיבלה חוות דעת מעולות מהגורמים המקצועיים בישראל. התאורה של חברת "עילית" הוכיחה עצמה מעל למצופה ושינתה את פני העיר עכו. לתאורת הרחוב הותקנה מערכת עמעום אשר משפרת את היעילות והחיסכון בהוצאות התאורה.

תאורת גנים
תאורת הגנים הייחודית של חברת "עילית" הוכיחה עצמה באלפי התקנות בארץ. התאורה חסכונית ביותר, מבליטה את צבע הירק – הדשא והצמחים ונותנת הרגשה טובה מאוד למבלים בגנים. תאורת הגנים משמשת גם להארת מדרכות ושבילים, להתקנה על עמודים נמוכים 4-5 מטר, כמו גם למרחבים ציבוריים, כגון רחבות העיריה.

תחנות דלק
לצרכים המיוחדים של תחנות הדלק נתנה חברת "עילית" פתרון ייחודי - גופי תאורה מוגני פיצוץ. גופים אלה עמידים בתנאים מחמירים של משרד התחבורה והמשרד לאיכות הסביבה. הגופים צמודי תקרה, בעלי פיזור אור רחב ואיכות אור מיוחדת למניעת סינוור המתדלקים כמו גם אור נעים לעין.

סופרמרקטים
הצורך בתאורה חזקה, איכותי ומזמינה קיבלה פתרונות שונים ומגוונים על פי תנאי המקום ודרישות הלקוח. חברת "עילית" מתקינה באולמות הסופרמרקטים תאורת אינדוקציה  - פעמונים (כדוגמת יוחננוף, טיב טעם וכד'). אולמות בעלי תקרה גבוהה ואולמות גדולים. כמו כן החברה נותנת פתרונות לד במקומות בהם התקרה נמוכה יותר, פתרון הנותן פיזור אור איכותי וחזק, תאורה דקורטיבית ואיכותית.

חניונים
לחברת "עילית" מגוון פתרונות לחניונים. הפתרונות מותאמים למקום ולצורך. לחברה פתרונות לרחבות חניה חיצוניים שבהם עמודים גבוהים (18-24 מטר), לחניונים חיצוניים קטנים על עמודים נמוכים (5-12 מטר) ולחניונים תת-קרקעיים. הפתרונות נבנו בשימוש בטכנולוגית האינדוקציה ובטכנולוגית ה-לד. 

תעשיה, בתי דפוס וכריכיות
חברת "עילית" בעלת ניסיון עשיר ביותר במתן פתרונות לאולמות תעשיה, לבתי דפוס וכריכיות. באותם מקומות בהם הצורך נובע מגודל האולמות, מגובה התקרה, מהנגישות הקשה לתחזוקה (הימצאות מכונות במקום), מהסביבה התעשייתית שאינה נקיה, מהחום הרב השורר במקום וכד'. הפתרונות של חברתינו מבוסס על פעמוני אינדוקציה איכותיים אשר אינם דורשים תחזוקה, אינם מתחממים ומפיצים אור נעים ונקי לסביבת העבודה.

מוסכים
סביבת העבודה במוסכים דורשת פתרונות תאורה להארה איכותית של אזור הטיפול ברכבים. הפתרון שנבחר על ידי חברת "עילית" מאפשר פיזור אור מלא ברחבת העבודה במוסך ומעל אזור המיוחד שבו הרכבים מטופלים. האור בטכנולוגית האינדוקציה אינו מסנוור, ומציג צבע אור המאפשר קריאה של נתונים ובדיקה מדויקת של הפעילויות במוסך.

משרדים ותאורת פנים
חברת "עילית" מתכננת ומבצעת פתרונות לתוך מבנים: בתי ספר, משרדים, מסדרונות, בתי כנסת וכד'. הפתרונות של החברה ייחודיים ואיכותיים. התאורה המומלצת בעיקרה מבוססת על טכנולוגית  ה-לד. פתרונות ה-לד השונים והמגוונים מאפשרים ללקוח לבחור את צבע האור, העיצוב ורמת הארה הנדרשת בכל מקום ומקום.

חממות
חברת "עילית" היא החברה היחידה המתמחה בפתרונות לחממות לגידולים שוני, ל-לולים, לרפתות וכד'. הפתרות שאנו מציעים מאפשרים מתן תאורה משולבת – לבנה וצבעונית – בהתאם לסוג הגידול, לתאורה חלשה ומתואמת ללולים וכך גם בסככות הרפתות והלולים. הפתרונות היחודיים הוכיחו יכולות לשפר את התפוקה ולהיטיב את איכות המוצרים. הפתרונות מבוססי טכנולוגית האינדוקציה היא המבילה והמוכחת.

תאורת חוץ - פרוז'קטורים

לעילית פתרונות ייחודיים לדרישות השונות: אמודים בגבהים החל מ-3 מטר ועד 22 מטר. הפתרונות מבוססים על ג"ת בעלי זוויות פיזור שונים, על פי הצורך. הפרוז'קטורים נותנים מענה לרחבות חניה, שטחי פריקה וטעינה, הארה סביבתית של מתקנים, מחסנים, גדרות וגד'. הסוגים השונים של הפתרונות מבוססים כמו שאר המוצרים באורך חיים ארוך – 10-15 שנים, אחריות ארוכה ואיכת תאורה מהטובים.

מפעלים

הבעיה המרכזית במפעלים היא הנגישות לגופי התאורה הממוקמים בגבהים של 8-12 מטר. כמו"כ במקרים רבים המכונות מונעות גישה לגופי התאורה. אנחנו מציעים פתרון המאפשר להימנע מתחזוקה לתקופה ארוכה, 10-15 שנים. הפתרון שלנו – האינדוקציה, מהווה פתרון אולטימטיבי לצרכים אלה. גופי האינדוקציה מפזרים האור באופן רחב והומוגני, כך שגם סביבה של מכונות "תקבל" את האור האופטימלי. פעמוני האוינדוקציה הם הם הפתרון הנכון.


פתרונות תאורה