הטכנולוגיה

תאורת אינדוקציה – תאורת לד - ומה שביניהם !!

המפתח הראשוני להצלחת עיר חכמה וירוקה הוא השימוש בטכנולוגיה הנכונה במקום הנכון !! פרויקט "עיר חכמה" צריך לקחת בחשבון שימוש בטכנולוגיה יעילה וחסכונית בכל תחום, כמו גם בתאורה. על כן השימוש בטכנולוגיות כמו אינדוקציה או לד הם מחויבי המציאות.

המשך קריאה...

טכנולוגית ה LED המתקדמת ביותר - FORMULA ARRAY LEDs

טכנולוגית ה LED המתקדמת ביותר - FORMULA ARRAY LEDs - מערך נורות מותקנות על משטח רחב בצורת מטריצה, חיבורים טוריים ומקביליים - מטריציוני, אספקת מתח וזרם מבוזרת יחסית להבטחת עומס מתאים Packaging technology, פשוט, מוליכות חום טוב – משטח קרמי (במקום אלומיניום) ועוצמת הארה גבוהה

המשך קריאה...

פרסום "במחנה" 8 בפברואר 2013

"הולכים נגד הזרם. בסיסי חיל האוויר עוברים לתאורה חסכונית יותר. המשרדים המאירים ביותר בקריה יצמצמו את צריכת החשמל. התרגום הוא חיסכון כללי".

המשך קריאה...

נורת ההשראה (Induction Lamp )במגמת התפשטות

החתירה המתמדת ליישום טכנולוגיות מתקדמות לשם חיסכון באנרגיה, תוך הקטנת ההוצאות לחשמל ולתחזוקה, הביאה עמה גם חשיפה הולכת וגדלה של טכנולוגיית תאורה ותיקה אך נפוצה פחות – נורת ההשראה המגנטית (נורת אינדוקציה).

המשך קריאה...

התייעלות אנרגטית בתאורת חוץ ברשויות מקומיות

כ-45% מהחשמל הנצרך במגזר הרשויות המקומיות משמש להפעלת מערכות תאורת חוץ: תאורת רחובות, הארת שטחים ציבוריים ורמזורים. על-פי נתוני המרכז לשלטון מקומי, פוטנציאל ההתייעלות בצריכת חשמל מתאורת חוץ נאמד בכ-30% לשנה.

המשך קריאה...

התייעלות אנרגטית ברשויות מקומיות

במרבית הרשויות תאורת הרחובות מופעלת כיום ע"י טכנולוגיות מיושנות ובזבזניות בחשמל. קיום טכנולוגיות חדשות מצביע בברור על פוטנציאל החיסכון הגדול במיוחד. באמצעות הטמעת אמצעים טכנולוגיים בתוך המערכות הקיימות או שדרוגם, ניתן יהיה להגיע להפחתה ניכרת בהוצאות האנרגיה וחיסכון כספי ניכר.

המשך קריאה...

פוטנציאל אדיר לחיסכון כלכלי

ב- 18 בספטמבר 2008 קיבלה ממשלת ישראל החלטה (4095) שתכליתה ביצוע צעדים להתייעלות אנרגטית במשק, שתוביל לצמצום הביקושים לחשמל בשנת 2020 בשיעור של 20% . ואולם, החלטה זו מתבססת בעיקר על מימון פרטי ועל פעולת כוחות השוק.

המשך קריאה...

ירידה בעוצמת תאורה לאורך זמן

גרף המציג ירידה בעוצמה בתלות באורך החיים: מיטל הייליד, HPS, פלורסצנט T5, פלורסצנט , LED, אינדוקציה

המשך קריאה...

השוואה בין LED לאינדוקציה

טכנולוגית ה LED – היתרונות והחסרונות מול טכנולוגית האינדוקציה

המשך קריאה...

האינדוקציה - כיצד זה עובד?

טכנולוגיית אינדוקציה (השראה מגנטית) לשימוש בתאורה

המשך קריאה...

למה מתאימה טכנולוגית האינדוקציה

חומר רב על תאורת האינדוקציה ניתן לקבל באתר שלנו: (www.elite-energy-group.com) תאורת האינדוקציה היא הפתרון הטכנולוגי היחיד כיום אשר חוסך בצריכת חשמל ובתחזוקה במקומות בהם צריכת אנרגיה גבוהה.

המשך קריאה...

הטכנולוגיה

הטכנולוגיות המוצעות על ידי "עילית" אינדוקציה: הטכנולוגיה - מימוש חדשני ומתקדם. פתרון טכנולוגי זה הוא המיטבי והחסכוני ביותר עבור צרכני החשמל הכבדים. (100 וואט ומעלה)

המשך קריאה...